Собчак літала на Балі для пошуку грошей на виборчу кампанію – ЗМІ

Гордон 2
Собчак літала на Балі для пошуку грошей на виборчу кампанію – ЗМІ

Телеведуча Ксенія Собчак побувала на Балі для зустрічі з потенційним спонсором її виборчої кампанії. Про це 11 січня телеканал "Дождь" повідомив із посиланням на джерела в її штабі.

За їхньою інформацією, журналістка "звернулася по допомогу до знайомого мільйонера". Його імені співрозмовники не назвали.

Рух "Протестная Москва" заявив у Twitter, що Собчак провела на Балі корпоратив для бізнесмена Олександра Рослякова.Телеведуча написала в Instagram, що корпоративів не веде.

"Збираю гроші на кампанію, літаючи, як очманіла, туди-назад по всьому світу, веду переговори зі спонсорами, контролюю збирання підписів і їжджу по штабах. Не слухайте провокаторів і брехунів", – порадила вона.


Як же мені набридли вкидання недоброзичливців,заздрісників і конкурентів! Але це ,мабуть,так ці люди розуміють заняття «політикою». Ніяких корпоративів я не веду,збираю гроші на кампанію ,літаючи як очманіла туди-назад по всьому світу,-веду переговори зі спонсорами,контролюю збір підписів і їжджу по штабам. Не слухайте провокаторів і брехунів. Набридли. З Путіним б так боролися,як зі мною:(

Допис, поширений Ксенія Собчак (@xenia * sobchak) 11 Січ 2018 р. о 6:29 PST


26 грудня 2017 року Центральна виборча комісія РФ дозволила Собчак брати участь у президентських виборах, які відбудуться 18 березня 2018 року.