В БПП заявили, що виконувати обов'язки голови антикорупційного комітету буде представник "Народного фронту"

Гордон
В БПП заявили, що виконувати обов'язки голови антикорупційного комітету буде представник

Виконувати обов'язки голови комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції після відкликання народного депутата від "Самопомочі" Єгора Соболєва буде парламентарій від "Народного фронту" Юрій Савчук. Про це в коментарі до посту у Facebook журналістки Марини Данилюк-Єрмолаєвої повідомив нардеп від Блоку Петра Порошенка Павло Різаненко.

"Ніякому БПП він не відійде. За відсутності голови перший заступник буде виконувати обов'язки голови згідно з регламентом та законом про комітети ВРУ. Перший заступник у цьому комітеті – це депутат від НФ Савчук", – запевнив він.Різаненко нагадав, що в усіх комітетах, які втратили керівництва, Рада досі не призначила нових глав.Данилюк-Єрмолаєва припускала, що комітет очолить представник БПП і це, за її словами, могло викликати "купу розмов про шоколадних бариг".6 грудня народні депутати України від фракцій Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту" та "Відродження" ініціювали процедуру відставки Соболєва. Комітет визнав його роботу незадовільною.

Міжнародна антикорупційна організація Transparency International засудила це рішення.

7 грудня Рада ухвалила проект постанови, яким відкликала Соболєва з посади голови комітету. Він перебував на цій посаді з грудня 2014 року.