Порошенко після зустрічі з Трампом: Україна отримала тверду підтримку з боку США

Новое Время
Порошенко після зустрічі з Трампом: Україна отримала тверду підтримку з боку США

Президент України Петро Порошенко після переговорів з президентом США Дональдом Трампом заявив, що Київ отримав тверду підтримку зі сторони Вашингтона.

Зокрема, про це Порошенко сказав журналістам за підсумками зустрічі з Трампом в Білому домі:

"Відбулася повноцінна, детальна зустріч з президентом США Дональдом Трампом. Ми отримали тверду підтримку з боку США, підтримку і щодо суверенітету, територіальної цілісності, незалежності нашої держави", - цитує Порошенка Інтерфакс-Україна.

Глава держави також зазначив, що під час переговорів отримав запевнення в твердій підтримці проведення реформ в Україні.

За словами Порошенка, президент США дав доручення розширити співпрацю з Україною у військово-технічному напрямі:

"Окремо було підкреслено наше співробітництво у військово-технічному напрямі. Ми будемо більш детально це зараз обговорювати з міністром оборони США Джеймсом Меттісом ... Але президент дав чіткі доручення для того, щоб ми розширили нашу співпрацю", - заявив президент України.

20 червня в Білому домі відбулися переговори президента Порошенка з президентом США Трампом і віце-президентом Майком Пенсом.

Раніше держсекретар США Рекс Тіллерсон припустив, що офіційний Київ і Москва домовляться про нову угоду щодо вирішення конфлікту на Донбасі, яка замінить Мінські домовленості.