Завтра в Кам’янському стартує другий тур чемпіонату ватерпольної Суперліги -17/18

ZIK 1

У четвер, 7 грудня, розпочнеться другий тур XXVII Чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги. Поєдинки другого туру, як і першого, пройдуть на водному майданчику басейну «МіКомп» міста Кам’янське Дніпропетровської області.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Водне поло Динамо Львів"

Нагадаємо, у головному змаганні національного рівня сезону-2017/2018 боротьбу за нагороди ведуть шість клубів: збірна Харківської області, львівське «Динамо», харківський НТУ-»ХПІ» ШВСМ, ВК «Маріуполь», збірна Київщини та дебютант елітного дивізіону львівська команда ЛУФК–»Динамо-2».

В складі обох львівських команд є чимало нинішніх студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури. Окрім того, «Динамо» очолює тренерський дует у складі заслуженого тренера України Ігоря Зінкевича та Олексія Шведова, а команду УФК–»Динамо-2» тренують Віктор Момот і Юрій Сидорович – усі четверо вищу освіту здобували у стінах нашого вишу, пише ldufk.edu.ua.

За підсумками першого етапу, в рамках якого пройдуть два тури, згідно з Регламентом, визначиться квартет, який продовжить боротьбу за нагороди – команди на другому, фінальному етапі зіграють ще чотири тури, причому кожен з фіналістів буде господарем одного з турів.

Чемпіон та призери визначаться за сумою результатів усіх шести етапів, упродовж яких кожна з чотирьох команд-фіналістів зіграє по 22 матчі.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Водне поло Динамо Львів"

ВОДНЕ ПОЛО. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ – 2017/2018. СУПЕРЛІГА

Другий тур. 7 – 10 грудня 2017. Кам’янське. Басейн «МіКомп»

Головний суддя змагань – Володимир Висотін (Київ, національна категорія)

Судді туру: В’ячеслав Бєлєвцов (Харків, міжнародна категорія), Володимир Капінус (Маріуполь, міжнародна категорія), Георгій Махарадзе (Одеса, національна категорія), Мар’ян Островський (Львів, національна категорія), Дмитро Черленяк (Ужгород, перша категорія).

РОЗКЛАД МАТЧІВ ДРУГОГО ТУРУ

День перший. 7 грудня (четвер)

19:00. НТУ-»ХПІ» ШВСМ (Харків) – Збірна Харківської області

20:15. Збірна Київщини – ВК «Маріуполь»

21:30. «Динамо» (Львів) – ЛУФК–»Динамо-2» (Львів)

День другий 8 грудня (п’ятниця)

08:30. Збірна Харківської області – ВК «Маріуполь»

09:45. ЛУФК–»Динамо-2» (Львів) – Збірна Київщини

11:00. НТУ-»ХПІ» ШВСМ (Харків) – «Динамо» (Львів)

19:00. Збірна Київщини – Збірна Харківської області

20:15. ВК «Маріуполь» – «Динамо» (Львів)

21:30. НТУ-»ХПІ» ШВСМ (Харків) – ЛУФК–»Динамо-2» (Львів)

День третій. 9 грудня (субота)

19:00. Збірна Харківської області – ЛУФК–»Динамо-2» (Львів)

20:15. НТУ-»ХПІ» ШВСМ (Харків) – ВК «Маріуполь»

21:30. «Динамо» (Львів) – Збірна Київщини

День четвертий. 10 грудня (неділя)

08:30. ВК «Маріуполь» – ЛУФК–»Динамо-2» (Львів)

09:45. Збірна Київщини – НТУ-»ХПІ» ШВСМ (Харків)

11:00. «Динамо» (Львів) – Збірна Харківської області

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ ПІСЛЯ ПЕРШОГО ТУРУ

1. Збірна Харківщини – 5 5 0 0 0 53–19 15

2. «Динамо» (Львів) – 5 4 0 0 1 94–14 12

3. НТУ-»ХПІ» ШВСМ (Харків) – 5 3 0 0 2 36–50 9

4. ВК «Маріуполь» – 5 2 0 0 3 32–53 6

5. Збірна Київщини – 5 1 0 0 4 20–65 3

6. УФК–»Динамо-2» (Львів) – 5 0 0 0 5 16–50 0