Українців попросили не їздити до Єрусалима через рішення Трампа

Сегодня 1
Українців попросили не їздити до Єрусалима через рішення Трампа

Посольство України в Ізраїлі рекомендує громадянам нашої країни утриматися від відвідування Західного берега і Східного Єрусалима. Про це повідомив прес-центр посольства.

"У зв'язку з рішенням президента США про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю і про переведення посольства США до Єрусалима існує ймовірність загострення ситуації безпеки на Західному березі і в Східному Єрусалимі через терористичну загрозу", – відзначили в посольстві.

Посольство рекомендує громадянам України уникати відвідування зазначених місць найближчим часом.

"Тим громадянам, які вже перебувають на Західному березі і в Східному Єрусалимі, рекомендуємо проявити пильність і уникати скупчень людей", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, своїм рішенням президент США Дональд Трамп також доручив держдепартаменту США почати підготовку щодо перенесення американського посольства в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалима.

У зв'язку з рішенням Трампа Радбез ООН екстрено збереться на засідання. Справа в тому, що в палестинському русі ХАМАС вже пригрозили США "вкрай негативними наслідками". Представник ХАМАС підкреслив, що "рішення безглузде, і час покаже, що найбільше від нього програють" Трамп і прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.