Петрулевич: У Звягільського в 2012 році сім'я Януковича в особі сина Сашка намагалася забрати шахту

Гордон
Петрулевич: У Звягільського в 2012 році сім'я Януковича в особі сина Сашка намагалася забрати шахту

У 2012 році старший син тодішнього президента України Віктора Януковича Олександр намагався забрати шахту в народного депутата Юхима Звягільського, сказав в ефірі авторської програми головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі NewsOne колишній начальник управлінь Служби безпеки України в Донецькій і Луганській областях Олександр Петрулевич.

Він зазначив, що вже тоді ставлення до Януковича на Донбасі було "далеко не райдужним". Петрулевич заявив, що починаючи з 2010 року, коли Янукович сів у крісло президента України, "із ним щось сталося".

"Є вельмишановна людина Юхим Звягільський, Герой Соцпраці, Герой України. Він керує фактично шахтою ім. Засядька. У нього у 2012 році намагалася сім'я Януковича в особі сина Сашка забрати шахту. Далі треба щось говорити? У Скударя вони хотіли забрати Новокраматорський машзавод. А Скудар, між іншим, був другим у списку Партії регіонів. (До списку Партії регіонів на парламентських виборах 2006 року Георгія Скударя внесли під третім номером, він пройшов у Раду."ГОРДОН"). Він забирав підприємства навіть у своїх. Що казати про інших?" – сказав Петрулевич.

Петрулевич: До бюджету Росії на наступний рік не закладено грошей на утримання "ЛДНР". Читайте повний текст інтерв'ю.

Янукович був обраний президентом України у 2010 році. 22 лютого 2014 року, після трьох місяців протестів на Майдані, Верховна Рада визнала, що він самоусунувся з посади і не виконує своїх обов'язків, після чого було оголошено нові президентські вибори. Того ж місяця Янукович покинув Україну, зараз із сім'єю проживає в Росії.

В Україні проти Януковича відкрито кілька кримінальних проваджень. Його обвинувачують у масових убивствах громадян, заволодінні державним майном, захопленні влади неконституційним шляхом, діях, спрямованих на повалення конституційного ладу. Щодо екс-президента застосовують процедуру заочного засудження.