Профільний комітет схвалив виправлений проект бюджету на 2018 рік

Дзеркало Тижня 1
Профільний комітет схвалив виправлений проект бюджету на 2018 рік

Депутатам рекомендували прийняти бюджет після внесення змін до Податкового кодексу.

Профільний комітет рекомендує Верховній Раді прийняти проект державного бюджету на 2018 рік після внесення змін у Податковий кодекс за основу і в цілому.

"За підсумками розгляду питання комітет з питань бюджету ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України включити розгляд у другому читанні проекту закону про Державний бюджет України на 2018 рік після прийняття в цілому пов'язаних з ним законопроектів про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році та про внесення змін до Бюджетного кодексу України", - сказано в висновки парламентського комітету з питань бюджету, прийнятих в четвер, 7 грудня.

Читайте також: Депутати схвалили зміни до Бюджетного кодексу

Як повідомлялося, на засіданні 1 грудня Кабмін затвердив проект бюджету на 2018 рік з поправками для розгляду Верховною Радою у другому читанні. 4 грудня проект бюджету був направлений до профільного комітету парламенту.

Згідно з проектом, доходи загального фонду держбюджету збільшилися на 28,1 млрд грн - до 839 млрд грн у порівнянні з початковим варіантом, спеціального – на 8,4 млрд грн, до 73 млрд грн.

Передбачені у допрацьованому документі витрати держбюджету зросли порівняно з попередньою редакцією на 40,5 млрд грн – до 988,634 млрд грн. У тому числі, видатки загального фонду пропонується підвищити на 23,8 млрд грн - до 906,65 млрд грн, а спецфонду – на 12,3 млрд грн, до 81,984 млрд грн.

Докладніше про проект державного бюджету на 2018 рік читайте у матеріалі Ярослава Жаліло та Антоніни Дешко "Як знову все не проїсти? Чому бюджет розходиться з розвитком" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter