Електрокар замість дизеля. Volkswagen уклав контракти на $24 млрд на поставки акумуляторів

Новое Время 2
Електрокар замість дизеля. Volkswagen уклав контракти на $24 млрд на поставки акумуляторів

Компанія Volkswagen вибрала партнера для забезпечення поставок акумуляторних батарей і пов'язаних з ними технологій вартістю близько $24,7 мільярда для проектів в Європі і Китаї.

Причиною такої уваги до електрокарів став не тільки скандал з дизельними двигунами Volkswagen, але і нові китайські квоти на електромобілі, пише Autoblog.

Представники Volkswagen заявили у вівторок, що розширять виробництво електрокарів до 16 заводів по всьому світу в кінці 2022 року. VW ставить перед собою завдання запустити до 2025 року 80 нових електромобілів і запропонувати електричну версію кожної з 300 моделей до 2030 року.

При цьому, незважаючи на суттєве оновлення модельного ряду, Volkswagen планує скоротити витрати на розробку нових моделей з 6,7% від виручки у 2017 році до 6% до 2020 року.

"Останні місяці ми докладаємо всіх зусиль, щоб переорієнтуватися на дорожню карту електромобілів", - сказав голова правління концерну Volkswagen Маттіас Мюллер.

Також в планах концерну спробувати власними силами виробляти електричні батареї. На сьогодні німецькі автовиробники залежать від поставок електродвигунів з Азії. При цьому концерн не має наміру згортати виробництво автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння.

Раніше НВ повідомляло, що Porsche припинила виробництво автомобілів з дизельними двигунами. Виробник перемикається на електрокари і гібриди. При цьому компанія не продавала ніяких транспортних засобів, оснащених турбодизельними двигунами в Північній Америці, починаючи з 2015 року, після скандалу з викидами дизельних двигунів Volkswagen.