П'яний адвокат влаштував скандал у Львові

Сегодня 1
П'яний адвокат влаштував скандал у Львові

У ніч на 6 грудня, у Львові, на вулиці Джона Леннона водій Mercedes-Benz, намагаючись припаркуватися у дворі, пошкодив автомобіль Mitsubishi. Патрульні, прибувши на місце ДТП, побачили, що за кермом Mercedes перебував сильно п'яний чоловік.

"Водій спершу заперечував, що керував цим транспортним засобом, потім говорив, що просто сидів в автомобілі. Під кінець, зізнався у вчиненні правопорушення, але запевняв, що це неможливо довести, і він все оскаржить. Мовляв, "дай мені копію протоколів, я завтра піду все відміню в суді. Зроблю собі експертизу", – повідомляє патрульна поліція Львова.

Патрульним чоловік розповів, що раніше працював в прокуратурі, а тепер він – адвокат Перевірка на пристрої Драгер показала 2,86 проміле. На нього склали протоколи за скоєння ДТП і водіння в нетверезому стані, а також винесли постанову за відсутність документів для управління транспортом.

Додамо, що цього водія вже зупиняли п'яним в лютому 2017 року, але його матеріали суддя передав на розгляд трудового колективу "для застосування заходів громадського впливу". Вдруге, його зупинили в квітні поточного року, суддя визнав його винним, але звільнив від відповідальності, оскільки закінчився 3-місячний термін розгляду справи про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Львові поліцейський побив свого підлеглого