Телеканал «Інтер» паланує викупити права на ЧС-2018 і запросити російських коментаторів, – ЗМІ

ZAXID.NET 2

Телеканал «Інтер» близький до укладення угоди з Національною громадською телерадіокомпанією України про купівлю субліцензії на показ чемпіонату світу-2018. Про це пише Sport Arena з посиланням на декілька джерел.

Як повідомляється, операцію профінансує олігарх Дмитро Фірташ. При цьому телеканал вже веде переговори з російськими коментаторами.

Наразі не відомо в якому обсязі «Інтер» зможе показати мундіаль. Також поки що невідомо, чи будуть трансляції на інших каналах медіа-групи.

Зауважимо, що раніше телеканал «Інтер» показував чемпіонат світу тільки один раз – в 2006 році, коли там брала участь збірна України.

Як інформував ZAXID.NET, Чемпіонат світу-2018 пройде в Росії з 14 червня по 15 липня. Збірна України не пройшла відбір і участі в турнірі не візьме.

Раніше стало відомо, що НСТУ, володіючи правами, не збирається транслювати турнір через те, що він буде проходити в країні-агресора.

Також не бажає купувати права на нього «Медіа Група Україна», яка показувала на своїх телеканалах (Україна, Футбол 1, Футбол 2) попередні великі турніри.