Пообіцяли місце голови, – Парасюк знає, чому "радикал" Попов голосував за відставку Соболєва

Канал 24
Пообіцяли місце голови, – Парасюк знає, чому

Під час засідання профільного парламентського комітету 6 грудня 12 народних депутатів підтримали рішення рекомендувати Верховній Раді звільнити Єгора Соболєва з посади голови цього комітету, визнавши його роботу незадовільною.

Нардеп Володимир Парасюк в ефірі 24 Каналу пояснив, чому деякі нардепи члени цього комітету голосували за відставку Соболєва.

Дивіться також: Депутати пояснили, через що рекомендували звільнити Соболєва

Нардеп згадав про свого колегу члена "Радикальної партії" Ігоря Попова, прізвище якого стало відомим після історії про те, що його 14-річний син разом зі спільником вчинив розбійний напад на магазин у Києві.

Я Ігоря Попова просто не розумію, як людину. Всі знають, що в нього в житті сталась трагедія – дитину звинувачують у розбійному нападі – і це треба розуміти, що воно нікуди не дівається, завжди є якийсь баланс… І ти далі втягуєшся в оці махінації – це неправильно! А за що ти втягуєшся за те, що ти будеш головою комітету – бо йому пообіцяли цю посаду, – емоційно сказав Парасюк.

На уточнююче питання журналіста про те, що Ігореві Попову пообіцяли посаду голови комітету з питань запобігання та протидії корупції, Парасюк відповів: "В іншому випадку "Радикальна партія" б не голосувала".

За словами депутата, на засіданні антикорупційного комітету під час голосування за висловлення недовіри Єгору Соболєву прийшли ті депутати, "яких він ніколи толком там не бачив".

"Вони прийшли, бо їм так сказали…Ричкова, Немировський – їх завели в цей комітет тільки для того, щоб змінити кількість голосів від більшості", – зазначив Парасюк.