Укроборонпром показав відео випробувань БТР-4МВ1, створеного за стандартами НАТО

Тиждень 5

Державний концерн "Укроборонпром" опублікував відео випробувань БТР-4МВ1, який було створено за стандартами НАТО та технологічним рішенням у відповідності до останніх тенденцій бронетехніки Альянсу. Про це повідомили у прес-службі держконцерну у п'ятницю, 8 грудня.

"За час випробувань фахівці підприємства на новій бойовій машині здолали сотні кілометрів по бездоріжжю та дорогам, успішно провели тести з форсування водних перешкоди уплав та вбрід. Окрім того, була успішно проведена ціла серія вогньових випробувань із знищення умовних цілей зі штатного озброєння за різних погодних умов", - йдеться у повідомленні.

Зазначається. що головною особливістю БТР-4МВ1 стало використання модульного підходу в побудові бронезахисту машини та рознесення шарів броні. Завдяки цьому досягається значне підвищення захисту екіпажу та самої бойової машини. Нова фронтальна частина машини, сконструйована у відповідності до останніх тенденцій броньованих машин НАТО, отримала ефективний нахил та посилений захист, завдяки якому досягається значно більша вірогідність рікошетів ворожих снарядів.