Всіх моряків танкера Sanchi, що зіткнувся з суховантажем, оголошено загиблими

Новое Время 2
Всіх моряків танкера Sanchi, що зіткнувся з суховантажем, оголошено загиблими

Іранський танкер Sanchi, який зіткнувся з китайським суховантажем CF Crystal в Східно-Китайському морі, затонув, всі члени екіпажу загинули.

Про це повідомив представник спеціального підрозділу з розслідування інциденту Мохаммад Растад, передає Press TV.

За його словами, на борту перебували 32 людини, серед яких 30 були громадянами Ірану і два - Бангладеш. Танкер перевозив близько 1 млн барелів нафти, які продовжували вибухати.

Дивіться також

Згідно зі свідченнями членів екіпажу китайського суховантажу і рятувальників, люди на борту іранського танкера загинули відразу після зіткнення чрез сильний вибух і викид токсичного газу. Растад також сказав, що пошукова місія з витягання тіл загиблих з корабля була припинена через періодичні вибухи на танкері.

Всього рятувальникам вдалося знайти три тіла членів екіпажу Sanchi. Двоє загиблих перебували в рятувальній шлюпці на танкері, а труп третього був виявлений у воді.

Іранський танкер Sanchi зіткнувся з суховантажем Crystal, який перевозив зерно, 6 січня. Після зіткнення танкер загорівся, а його екіпаж пропав безвісти. Крім того, судно дало течу. Екіпаж китайського суховантажу, що складається з 21 чоловік, був евакуйований. Серед них ніхто не постраждав. Пожежа на танкері тривала вісім днів, перш ніж він затонув.