Барселона в меншості не втримала перемогу. Результати матчів чемпіонату Іспанії

Новое Время 1

У вівторок, 17 квітня, трьома матчами стартував 33-й тур чемпіонату Іспанії з футболу.

У головному матчі ігрового дня Сельта і Барселона розійшлися миром. Як і в першому колі, гра закінчилася результативною нічиєю з рахунком 2:2. Барселона двічі виходила вперед в рахунку, але не змогла втримати перевагу: в першому таймі голами обмінялися Дембеле і Джонні, у другому - Алькасер і Аспас.

Відзначимо, що останні 20 хвилин матчу каталонці грали в меншості після вилучення Роберто, що багато в чому і вплинуло на підсумковий результат.

Незважаючи на втрату очок, Барселона продовжує впевнено лідирувати в чемпіонаті Іспанії і в найближчих турах офіційно оформить чемпіонство. Крім того, каталонці продовжили свій власний рекорд в чемпіонаті Іспанії - вони не програють вже протягом 40 матчів.

Сельта - Барселона 2:2

Голи: Джонні, 45, Аспас, 82 - Дембеле, 36, Алькасер, 64.

Сельта: Альварес - Васс, С. Гомес, Ронкалья, Кастро Отто - Хосабед (Радоя, 73), Лоботка, Мендес (Бойє, 83) - Аспас, М. Гомес, Сісто (Мор, 79).

Барселона: Тер Штеген - Семеду, Міна, Вермален, Дінь - Гомеш (Роберто, 60), Пауліньо, Суарес - Дембеле (Відаль, 78), Алькасер, Коутіньо (Мессі, 60).

Попередження: Аспас, Васс, Джонні.

Вилучення: Роберто, 71 (пряма червона картка).

Результати інших матчів 33-го туру чемпіонату Іспанії:

Депортіво - Севілья 0:0

Вільярреал - Леганес 2:1

Голи: Руїс, 42, Бакка, 55 - Брашанац, 82

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

У минулому турі Барселона обіграла Валенсію і встановила новий рекорд чемпіонату Іспанії за тривалістю серії без поразок.