Мінфін США анонсував нові санкції проти Росії

Новое Время
Мінфін США анонсував нові санкції проти Росії

Адміністрація президента США Дональда Трампа "активно працює" над новими санкціями проти Росії за втручання у вибори в США в 2016 році і опублікують інформацію про них найближчим часом.

З такою заявою виступив міністр фінансів США Стівен Мнучін під час слухань по бюджету в фінансовому комітеті сенату, передає CNN.

"Ми активно працюємо над цими санкціями. Ви можете очікувати їх у найближчому майбутньому", - заявив він.

Він зазначив, що міністерство повністю підтримує введення обмежень і додав, що обговорить це питання на закритому брифінгу з банкірами, де дасть їм секретну інформацію.

Точних термінів введення нових санкцій Мнучін не назвав.

Раніше повідомлялося, що Мінфін США попередив про негативні наслідки від можливих санкцій проти РФ.

Нагадаємо, 30 січня Міністерство фінансів США опублікувало так званий "кремлівський доповідь", в якому перераховані імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

Всього в списку вказано 210 імен: 114 високопоставлених російських чиновників і 96 олігархів, повідомляє Bloomberg.

Зокрема, в списку вказані російські олігархи Олег Дерипаска, Роман Абрамович, Володимир Потанін, брати Аркадій і Борис Ротенберг, Геннадій Тимченко, Алішер Усманов, Ігор Сечин, Олексій Міллер, Олег Тиньков, Сулейман Керімов і інші.

До вказаних в списку людям поки не будуть застосовуватися будь-які санкції, однак банки та інші установи в США і Європі все одно можуть відмовитися від ведення з ними справ.

Пізніше міністр фінансів США анонсував нові санкції на підставі "кремлівського списку".