Мінфін США анонсував нові санкції проти Росії

Новое Время
Мінфін США анонсував нові санкції проти Росії

Адміністрація президента США Дональда Трампа "активно працює" над новими санкціями проти Росії за втручання у вибори в США в 2016 році і опублікує інформацію про них найближчим часом.

З такою заявою виступив міністр фінансів США Стівен Мнучін під час слухань щодо бюджету в фінансовому комітеті сенату, передає CNN.

"Ми активно працюємо над цими санкціями. Ви можете очікувати їх у найближчому майбутньому", - заявив він.

Він зазначив, що міністерство повністю підтримує введення обмежень і додав, що обговорить це питання на закритому брифінгу з банкірами, де надасть їм секретну інформацію.

Точних термінів введення нових санкцій Мнучін не назвав.

Раніше повідомлялося, що Мінфін США попередив про негативні наслідки від можливих санкцій проти РФ.

Нагадаємо, 30 січня Міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховано імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

Загалом в списку зазначено 210 імен: 114 високопосадових російських чиновників і 96 олігархів, повідомляє Bloomberg.

Зокрема, у списку є російські олігархи Олег Дерипаска, Роман Абрамович, Володимир Потанін, брати Аркадій і Борис Ротенберги, Геннадій Тимченко, Алішер Усманов, Ігор Сечін, Олексій Міллер, Олег Тіньков, Сулейман Керімов тощо.

Незважаючи на те, що до зазначених у списку людей не будуть застосовуватися будь-які санкції, банки та інші установи в США і Європі все одно можуть відмовитися від ведення з ними справ.

Пізніше міністр фінансів США анонсував нові санкції на підставі "кремлівського списку".