Тільки гібриди. Компанія Lamborghini відмовилася від ідеї випускати електрокари

Новое Время
Тільки гібриди. Компанія Lamborghini відмовилася від ідеї випускати електрокари

Представник Lamborghini Мауріціо Реджіані заявив, що бренд не буде випускати електрокари, а ось гібридний Lambo з'явиться зовсім скоро.

Про це директор Lamborghini з досліджень і розробок Мауріціо Реджіані заявив журналістам CarAdvice на автошоу у Франкфурті.

"Якщо говорити про наш майбутній спорткар, то я бачу його гібридом, що підключається (PHEV). Це буде наступний крок у розвитку технологій. Повністю електрична силова установка, я думаю, не підходить для спортивних автомобілів", - пояснив Реджіані.

Швидше за все, першим серійним спорткаром Lamborghini з гібридною силовою установкою стане наступник Aventador. На ринку така модель з'явиться в 2019-2020 році.

"Проблеми стосуються максимальної швидкості, упаковки, ваги батареї і з цієї причини ми думаємо, що наступне покоління наших спорткарів буде зосереджено на технології PHEV, щоб вага батареї могла зменшуватися", - додав Реджіані.

Відзначається, що гібриди Lamborghini з'являться через вимоги Volkswagen Group щодо забезпечення того, щоб кожна марка концерну випускала більш екологічні автомобілі, незалежно від типу транспортного засобу.