Роскомнагляд через Telegram заблокував понад 19 млн IP-адресів

ZAXID.NET 6

У зв'язку з обмеженням доступу до месенджеру Telegram Роскомнадзор заблокував вже майже 16 млн IP-адресів. Про це свідчать дані ресурсу 2018.schors.spb.ru, де викладено лічильники повністю блокованих IP за даними офіційного реєстру Роскомнагляду.

Згідно з наданим графіком Роскомнадзор заблокував вже майже 16 мільйонів IP-адресів. Через блокування мільйонів IP-адресів «хмарних» сервісів Amazon і Google постраждали онлайн-магазини, кур'єрські служби, «хмарні» сховища, онлайн-ігри, сервіси компанії Microsoft, месенджер Viber і російська соціальна мережа «Однокласники».

Роскомнадзор також зажадав видалити заблокований в Росії месенджер Telegram з магазинів додатків App Store і Google Play, повідомляє російський «Інтерфакс».

Раніше в Роскомнагляді також пообіцяли блокувати ресурси, які сприяють роботі Telegram. Російське відомство продовжує блокувати IP-адреси, пов'язані з Telegram; згідно з даними активістів, які ведуть моніторинг блокувань, кількість таких адрес у вівторок вдень перевищила два мільйони. Йдеться, зокрема, про хмарні сервіси Amazon і Google.

Нагадаємо, що Таганський суд Москви в п'ятницю, 13 квітня, ухвалив заблокувати месенджер на території Росії у зв'язку з відмовою надати ФСБ ключі шифрування.