Кривава ДТП в Харкові на Сумській: в крові Зайцевої знайшли кодеїн

Сегодня 13
Кривава ДТП в Харкові на Сумській: в крові Зайцевої знайшли кодеїн

У крові А. Зайцевої, яку обвинувачують у скоєнні смертельної ДТП в Харкові з шістьма загиблими, виявили речовини, що містять кодеїн. Про це розповів начальник Слідчого управління ГУ НП в Харківській області Сергій Чиж, передає прес-служба обласної поліції.

"Стосовно учасників аварії проведені психіатрична, наркологічна та хімічно-токсикологічна експертизи. Згідно з висновками досліджень, в організмі водія автомобіля Lexus виявлені речовини, які містять кодеїн. Зараз на стадії завершення знаходяться 14 цитологічних експертиз за біологічними і цитологічними речовинами, вилученими з автомобілів", – сказав Чиж.

Він розповів, що призначена автотехнічна експертиза, проведення якої доручено експертам ХНДІСЕ ім. Бокаріуса. Експерти планують закінчити їх до 10 грудня цього року.

Кодеїн – це алкалоїд опіуму. Він має слабкий наркотичний (опіатний) і болезаспокійливий ефект, в зв'язку з чим використовується також як компонент болезаспокійливих ліків.

Як відомо, пізно ввечері 18 жовтня на перехресті вулиці Сумської і провулка Мечникова в центрі Харкова зіткнулися Lexus RX 350 і Volkswagen Touareg, після чого "японець" вилетів на тротуар і врізався в пішоходів.

В результаті наїзду п'ятеро людей загинули на місці, шестеро – постраждали.

Дівчина-водій, яка була за кермом позашляховика, що влетів у натовп, була затримана. Нею виявилася 20-річна студентка ХНУ імені Каразіна Альона Зайцева.

Відразу після трагічної аварії в ЗМІ повідомили, що за кермом Volkswagen Touareg перебував Геннадій Дронов, який торгує продуктами харчування і тютюновими виробами, а також надає в оренду нерухоме майно.

Про всі деталі ДТП в Харкові читайте в онлайні "Сегодня".