Закарпатські контрабандисти намагаються тиснути на прикордонників, блокуючи наряди

ВГОЛОС 2

У західних областях України місцеве населення, яке займається контрабандою, намагається чинити опір діям прикордонників, зокрема блокуванням нарядів.

Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

“Так, 19 травня на ділянці відділу “Великий Березний” Чопського загону було припинено спробу блокування спільного прикордонного наряду з українських та словацьких охоронців кордону групою місцевих жителів на 4 автомобілях іноземної реєстрації. Дії порушників носили провокативний характер”, - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що на організатора цієї акції складено протокол за ст. 185-10 КУпАП (злісна непокора) та направлено повідомлення до правоохоронних органів про виявлення ознак кримінальних правопорушень за ст. 279 (блокування транспортних комунікацій) і ст. 343 (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) ККУ.

Інший випадок, за інформацією відомства, стався вночі 20 травня на ділянці відділу “Новогрузьке” Луцького загону. “Група місцевих жителів під час вживання спиртних напоїв, побачивши прикордонний наряд, почала вимагати зустрічі з керівництвом підрозділу та погрожувала зруйнувати інженерні загородження на кордоні. Після прибуття резервів прикордонників та наряду від Національної поліції ситуацію було локалізовано”, - доповіли в ДПСУ.

Прикордонники звертаються до громадян із проханням дотримуватися вимог прикордонного законодавства та попереджають про невідворотність відповідальності за спроби перешкоджання законним діям прикордонників.