Кишинев та Тирасполь відновили переговори

ZIK 3

Перша в нинішньому році зустріч політичних представників Кишинева і Тирасполя на переговорах з Придністровського врегулювання пройшла в місії ОБСЄ у молдавській столиці.

За підсумками зустрічі віце-прем’єра Молдови Христини Лесник і «міністра закордонних справ» невизнаної Придністровської Молдавської республіки Віталія Ігнатьєва підписаний Протокол про врегулювання питань, пов’язаних з банківською діяльністю і захистом прав людини, повідомляє «Укрінформ».

«Захист прав людини – одне з головних для нас питань, оскільки саме нам належить зайнятися забезпеченням захисту фундаментальних свобод громадян Республіки Молдова», – заявила на брифінгу політичний представник Молдови, віце-прем’єр з питань реінтеграції Лесник.

Вона повідомила також, що напередодні Бюро з реінтеграції при уряді Молдови ініціювало кампанію «Книга для твоєї освіти: подаруйте книгу, інвестуйте в майбутнє». У рамках кампанії, яка триватиме до кінця березня цього року, кожен громадянин Молдови може дарувати книги, які поширюватимуться серед дітей з Придністровського регіону країни.

Представник невизнаного Придністров’я висловив задоволення зустріччю, яка відбулася, заявивши, що наступна зустріч у розгорнутому форматі, за участі представників експертних робочих груп, пройде 21 лютого.