"ЗА ЧАЙ.COM": українсько-канадсько-американський історик Сергій Плохій в ефірі "5 каналу" (Відео)

5 канал 1

Життя на три країни реальне – українсько-канадсько-американський історик, професор Гарвардського універу Сергій Плохій це довів на практиці. Цьогорічний лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Сергій Плохій завітає нині почаювати.

Ступінь доктора історичних наук отримав у Київському державному університеті імені Т.Г. Шевченка. Викладав у Дніпровському університеті, де пройшов шлях від викладача до професора, викладав в Університеті Альберти (Канада), 1996 року був запрошений на наукову роботу до Канадського інституту українських студій (CIUS), а в 2007 році зайняв за конкурсом посаду професора історії України Гарвардського університету. Сергій Плохій, окрім науки – чудовий публіцист, автор численних книг від середньовічних часів і до гебешно-путінського сьогодення.

Почаюємо про історичні граблі та методи самознищення народів; про історичний міф та його роль у світі право-лівацького популізму та терору, або чи можлива "нова Ялта народів"; чи можлива постісторична цивілізація або нові бар'єри у безкордонній Європейській унії; як вибудувати "києвоцентричність" на території, де люди не знають своєї історії – візія модерної України. Сергій Плохій сьогодні о 22:00.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 13 березня о 22:00.