Кабмін затвердив державне оборонне замовлення на 2018-2020 роки

5 канал 1
Кабмін затвердив державне оборонне замовлення на 2018-2020 роки

Сьогодні, 14 лютого, Кабінет Міністрів України ухвалив основні показники державного оборонного замовлення України на найближчі три роки – з 2018 по 2020 роки. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

"Планувати державне оборонне замовлення на три роки ми почали у 2017 році, і ця система вже довела свою ефективність як для державних замовників, так і для підприємств-виконавців ДОЗ", - зазначив заступник міністра економічного розвиту і торгівлі України Юрій Бровченко.

Як стало відомо, держава найближчим часом зосередить зусилля на забезпеченні ЗСУ сучасними зразками озброєння та військової техніки.

"Ухвалене Урядом державне оборонне замовлення базується на основних напрямах бюджетної політики на 2018-2020 роки. В середньостроковій перспективі основні зусилля держави будуть спрямовані на забезпечення української армії сучасними зразками озброєння та військовоі техніки. У 2018 році фінансування державного оборонного замовлення здійснюватиметься в істотно більших обсягах", - повідомленні прес-служби уряду.

Попередньо, проект держоборонного замовлення розглянула та схвалила Рада національної безпеки і оборони України.

Дивіться також фотогалерею за темою: