Вартість нафти знижується на даних щодо запасів у США

Finance.UA 1
Вартість нафти знижується на даних щодо запасів у США

Світові ціни на нафту знижуються в середу вранці на даних Американського інституту нафти (API) щодо запасів нафти в США за тиждень, свідчать дані торгів.

Станом на 7.03 за Києвом вартість січневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 1,33% – до 61,38 долара за барель, ціна грудневих ф’ючерсів на нафту марки WTI – на 1,17%, до 55,05 долара за барель.

За даними API, запаси нафти в США зросли за тиждень, що завершився 10 листопада, на 6,5 мільйона барелів проти очікувань аналітиків The Wall Street Journal зниження на 1,4 мільйона барелів. Прогнози аналітиків сильно різнилися, при цьому, за найгіршими очікуваннями, запаси повинні були зрости всього на 2,5 мільйона барелів, що значно нижче від опублікованих даних.

Запаси бензину, за даними API, зросли на 2,39 мільйона проти прогнозів на зниження на 1,1 мільйона. Запаси дистилятів знизилися на 2,53 мільйона. Аналітики очікували скорочення на 500 тисяч барелів. Запаси нафти на найбільшому в країні терміналі в Кушингу (Cushing) знизилися на 1,8 мільйона барелів.