За все треба платити: юрист пояснив, що ховається за нововведеннями у сфері ЖКГ

ТСН 1

            За все треба платити: юрист пояснив, що ховається за нововведеннями у сфері ЖКГ

Юрист пояснив, як потрібно діяти, якщо комунальні послуги подаються неякісно.

9 листопада Верховна Рада України ухвалила новий закон «Про житлово-комунальні послуги», який спрямовано на демонополізацію ринку житлово-комунальних послуг.

Новий закон про житлово-комунальні послуги набере чинності через три місяці після його офіційної публікації.  Фактично це закон про демонополізацію ринку житлово-комунальних послуг, адже він вбиває монополію ЖЕКів, а споживачі отримують можливість і право укладати угоди з тими постачальниками, яких самі оберуть, на тих умовах, на які зможуть впливати.

Читайте також: В Україні хочуть "легалізувати" електронні квитанції за комуналку й зробити платежі безпечнішими

Закон є частиною великої реформи ЖКГ, яку спільними зусиллями просувають уряд та парламент. Своєю чергою, за словами юриста Лаврентія Цурука, темою нового закону є те, що за все треба платити. Про це він розповів в ефірі «Сніданку з 1+1».

«Люди багато обговорюють пеню, яку прийдеться платити за прострочену комуналку. Вона не велика, всього 3,6 % в рік, а це не багато, тому що реальний ріст цін набагато вищий. Але можна бути впевненими, що її будуть піднімати. Адже наразі вона для того, щоб люди звикли її платити. Я би не радив розслаблятися і все ж знати, що пеню нам встановили. А от відповідальності постачальників, то ніякої, на жаль, нема. Відтепер вони можуть скрізь говорити, що в них аварія, ремонт, а на час ремонту вони ніякої відповідальності не несуть. Я вважаю, що це несправедливо, тому що постачальник – це підприємство, яке зобов’язується нам надавати послуги і вони повинні нести відповідальність, а, на жаль, цього немає», - розповів він.

ВідеоДесятки житомирян подали до суду на газовиків через завищені тарифи

У такому випадку, питання ремонтів всього що всередині нашої прибудинкової території буде вирішуватимуться самими співвласниками будинку. Тобто вони самі повинні «скидатися» грошима і вирішувати ці питання.

«Що стосується лічильників, то протягом наступних декількох років встановлять усім лічильники. Тобто встановлять на всі будинки лічильники і у всі приміщення, квартири, скрізь поставлять лічильники. Але ці лічильники будуть встановлені не за рахунок постачальників, а за наш рахунок. Я погоджуюся із людьми, які кажуть, що це гра в одні ворота», - пояснив Цурук.

Також споживачам треба запам’ятати новий термін – Управітель.

«Це фактично особа, яка керує будинком і від нашого імені буде вчиняти різні важливі дії. Також вводиться така професія, у ВНЗ людей навчатимуть, як керувати будинками. Також є плата передбачена для управлінської компанії. Тема нового закону: за все треба платити. Я знайшов єдиний позитив. Ми до цього часу не можемо перевіряти, з чого складається цей тариф, у нас нема будь-яких важелів. Визначили нам орган, куди скаржитися. Скаржитися треба в Держпродспоживслужбу – колишня служба захисту прав споживачів», - додав юрист.