Постійний представник США в ООН натякнула на знищення КНДР - ЗМІ

Сегодня 5
Постійний представник США в ООН натякнула на знищення КНДР - ЗМІ
США намагалися залагодити північнокорейську кризу політико-дипломатичним шляхом, проте ці варіанти не спрацювали і тепер американці можуть знищити Північну Корею. Про це сказала постійний представник США в ООН Ніккі Хейлі, слова якої цитує CNN, передає "Апостроф".
За її словами, в запасі у США є військовий варіант вирішення проблеми КНДР.

"Коли він [Трамп] говорив, що ми можемо відповісти Північної Кореї вогнем і люттю, ми хотіли вести себе відповідально, скористатися всіма дипломатичними засобами, щоб спочатку привернути їх увагу, а якщо це не спрацює, з проблемою розбереться генерал Меттіс (міністр оборони США - ред.)", - сказала Хейлі.

Вона окремо відзначила, що США вже вичерпали всі свої варіанти в Раді безпеки ООН, але залишилося "багато військових варіантів вирішення проблеми" і США готові знищити Пхеньян.
Нагадаємо, в ніч з 11 на 12 вересня за київським часом Рада Безпеки ООН ввела нові санкції стосовно КНДР, які значно обмежать експортні та імпортні можливості Пхеньяна. Такі заходи були прийняті у зв'язку з ядерною програмою КНДР.

В свою чергу в Північній Кореї пригрозили США і Японії ядерним ударом, пообіцявши перетворити материкову частину північноамериканського континенту "в попіл і темряву".