Антимонопольний комітет України оштрафував "Київхліб" за використання упаковки, схожою на "Рошен"

Гордон
Антимонопольний комітет України оштрафував

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував ПАТ "Київхліб" на 219 тис. грн за використання упаковки торта "Казковий ключик", схожої за оформленням на торт "Золотий ключик" виробництва "Кондитерської корпорації Roshen". Про це повідомила прес-служба регулятора.

Зазначено, що "Київхліб" порушив законодавство про захист від недобросовісної конкуренції, оскільки його вироби можуть сплутати з тортами Roshen.

Також АМКУ оштрафував ТОВ "Кам'янка Глобал Вайн" (Київ) більше ніж на 7 млн за використання на пакуванні та етикетках вин власного виробництва Didi Godori, "Дедушка Валико", "Горное вино", TELLAVANI, JORGE WINE, Kakheti premium, Lazuri, ALAVERDI інформації, що вводить в оману щодо їнього грузинського походження.

За спотворення результатів торгів унаслідок змови оштрафували ТОВ "Харківський акумуляторний завод "ВЛАДАР" (на 7,035 млн грн) і ТОВ "Новабуд-Інвест" (на 339 тис. грн).

"Платинум Банк" заплатить 82,6 тис. грн за подання неповної інформації Антимонопольному комітету України.

Корпорацію Roshen заснував президент України Петро Порошенко у 1996 році. Під час виборчої кампанії у 2014 році він пообіцяв продати компанію, якщо стане президентом.

Після перемоги на виборах до продажу Roshen було залучено компанію Rothschild. Однак здійснити операцію так і не вдалося, що, за словами Порошенка, стало наслідком початку бойових дій на сході України.

Глава держави оцінив вартість корпорації в $3 млрд, водночас директор компанії зазначав, що шансів знайти покупця за такою ціною "практично немає". Наразі, за словами президента, активи Roshen йому непідконтрольні. 8 квітня в Rothschild Trust підтвердили наявність угоди про управління часткою Порошенка в Roshen.