Лавров вибухнув новою істерикою по Україні

Сегодня 1
Лавров вибухнув новою істерикою по Україні

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що нібито українська сторона ставить в "нестерпні умови" російських офіцерів у Спільній центрі контролю і координації на Донбасі, брехня яких раніше викрили українські військові. Про це він сказав під час виступу на засіданні Ради міністрів ОБСЄ у Відні

Він вважає, що Україна намагається припинити роботу СЦКК.

"Небезпечна ситуація склалася навколо і Спільного центру контролю і координації. Українська сторона, конкретно особисто президент України Порошенко, виступив в 2014 році ініціатором створення такого Центру, сьогодні робить все, щоб поставити російських офіцерів в його складі в нестерпні умови, висуваючи на їхню адресу неприйнятні, нездійсненні вимоги, тобто, по суті, домагається того , щоб Центр припинив своє існування. Вся відповідальність за це ляже, звичайно ж, на українську владу", – сказав Лавров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Лавров поскаржився в ОБСЄ на український закон про освіту

Нагадаємо, в жовтні минулого року в Міноборони Росії заявили, що СБУ готується заарештувати російських офіцерів СЦКК. У відомстві повідомили, що військовослужбовців РФ нібито підозрюють в шпигунстві.

У свою чергу в СБУ відповіли Росії на заяви про нібито підготовку арешту російських офіцерів СЦКК, назвавши цю інформацію російського оборонного відомства фейком і провокацією.