Лещенко: Час працює проти політичних заробітчан. Не вийде зробити все тихо, як звикли Порошенко і ко

Гордон
Лещенко: Час працює проти політичних заробітчан. Не вийде зробити все тихо, як звикли Порошенко і ко

Під час обговорення ситуації в Україні постійно порушують тему корупції, тому президенту Петру Порошенку та його оточенню не вдасться все зробити "по-тихому", заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко у Facebook.

Нардеп зазначив, що в п'ятницю взяв участь у зустрічі імпортерів скрапленого газу, яких "намагаються позбавити бізнесу та робочих місць" в інтересах бізнесмена Віктора Медведчука і Банкової.

"Із трейдерами я спілкуюся, починаючи з лютого цього року, коли включився в їх захист від спроб СБУ зачистити цей ринок", – написав він.

Нардеп додав, що в суботу на конференції Ялтинської європейської стратегії (YES) на панелі про майбутнє України також порушували питання корупції.

"В обох випадках, чи то втручання СБУ в роботу бізнесу чи сприйняття України в Європі, ми так чи інакше виходимо на тему корупції. Без неї ніяк! Тому або ми здолаємо цю чуму, або вона позбавить нас майбутнього – і європейських перспектив, і гідного рівня життя. Але, у будь-якому випадку, я залишаюся оптимістом, тому що бачу – час працює проти цих політичних заробітчан. Уже не вийде все зробити по-тихому, як Порошенко з товаришами звикли з 1990-х. Вони, звичайно, думають встигнути заробити наостанок, але тільки наближають свій кінець", – підкреслив він.26 серпня Лещенко заявив, що Порошенко є "українським дахом" Медведчука й за допомоги президента бізнесмен украв у українців "просто з кишені 5 грн на кожному літрі скрапленого газу".

30 серпня головний редактор видання "Новое время" Віталій Сич повідомив, що ціни на газ для автомобілів піднялися через дії СБУ, яка зачистила ринок скрапленого газу в інтересах фірм, пов'язаних із Медведчуком.

30 серпня під будівлею СБУ пройшов мітинг проти тиску на бізнес. Мітингувальники вимагали, щоб перший заступник голови СБУ Павло Демчина і міністр економічного розвитку й торгівлі Степан Кубів пішли у відставку через ситуацію з підвищенням цін на автомобільний газ.

Глава СБУ Василь Грицак доручив з'ясувати всі подробиці розслідувань, ініційованих щодо газотрейдерів.

Порошенко заявив, що Україна має позбутися залежності від російського газу, а постачальників газу, які скористалися монопольним становищем на ринку, буде оштрафовано.