У ГПУ показали "золоту лопату" екс-заступника генпрокурора Кузьміна. ФОТО

Цензор.НЕТ 11
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила прес-секретар ГПУ Лариса Сарган.
Вона опублікування на своїй сторінці в Фейсбук фотографію "золотої лопати", яка була знайдена під час обшуку в будинку батька колишнього заступника генпрокурора і повідомила про підозру Ренату Кузьміну та директору бази відпочинку "Пуща Водиця".
У ГПУ показали золоту лопату екс-заступника генпрокурора Кузьміна 01
"Прокуратурою Черкаської області під процесуальним керівництвом ГПУ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього першого заступника Генерального прокурора України та директора ДП "Комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" за вчинення ними особливо тяжких і тяжких злочинів, передбачених ч.2 ст.364 КК Україна, ч.ч. 2 і 3 ст.209, ч.3 ст.358, ч.1 ст.366 та іншої статей КК України", - сказано в повідомленні.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 2008-2010 роках Кузьмін, коли був заступником і першим заступником генерального прокурора України, в змові з директором комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" захопив 1,0457 га земель рекреаційного призначення на території комплексу і побудував там житловий будинок площею 1 068 кв . м. Цими діями державі було завдано збитків на суму понад 1,2 млн гривень.
Зараз місце перебування Кузьміна слідству встановити не вдалося, тому запобіжний захід йому обиратимуть заочно.

У ГПУ показали золоту лопату екс-заступника генпрокурора Кузьміна 02