Ф'юрі: "Я непереможений і побив непереможного. Чи повинен я ще щось робити?"

Сегодня
Ф'юрі:

Колишній чемпіон світу за трьома престижними версіями Тайсон Ф'юрі допускає можливість, що не повернеться в професійний бокс.

"Мій час був два роки тому", – цитує BoxingScene Ф'юрі. – "Якщо я повернуся, зроблю оголошення. Якщо ні – прощайте. Для того, щоб займатися боксом, потрібно любити цю справу і хотіти займатися нею – потрібно бути дуже голодним.

А я непереможений. Другий в історії супертяжів, хто піде непереможеним, після Роккі Марчіано. Я об'єднав дивізіон, а також побив непереможного. Чи повинен я ще щось робити?"

Раніше повідомлялося, що найближчий бій Ф'юрі запланований на 23 вересня. Його суперником по поєдинку, який пройде в Манчестері, стане чемпіон WBO Джозеф Паркер.

Нагадаємо, Ф'юрі не виходив на ринг з листопада 2015 року, коли за очками переміг українця Володимира Кличка, відібравши у нього пояса WBA, WBO, IBF і IBO в суперважкій вазі.

Після цього через проблеми з допінгом і наркотиками британець втратив боксерську ліцензію. Останнім часом він не раз заявляв, що бажає повернутися на ринг і кидав виклик чемпіону світу Ентоні Джошуа.