У Росії пенсіонерка віддала $8,5 тис. в обмін на “нову валюту”

Факти ICTV

У Москві пенсіонерка віддала $8,5 тис. (500 тисяч рублів) шахрайці, яка представилася співробітницею банку і розповіла їй про перехід країни на нову валюту.

мошенники

Про це повідомляє агентство Москва з посиланням на прес-службу столичного главку МВС.

Постраждала 1936 року народження розповіла поліцейським, що накопичила 500 тисяч рублів і поклала їх у банк на Таганській вулиці.

По дорозі додому до неї підійшла незнайомка, яка представилася працівницею банку і розповіла про зміну валюти в Росії. Вона запропонувала пенсіонерці віддати їй свої заощадження, щоб та обміняла їх на нові гроші. Разом вони пішли в банк, де жінка зняла накопичені рублі і віддала їх шахрайці.

ЧитайтеБіометричний паспорт за день – нова афера

Жінки домовилися зустрітися в цьому ж відділенні через кілька годин для передачі нових банкнот. Весь цей час пенсіонерка просиділа у дворі поруч з банком, а коли повернулася, то дізналася від співробітників відділення, що ніякої зміни валюти в країні немає.

Після інциденту вона довго не писала заяву в поліцію про шахрайство.

У МВС уточнили, що літня жінка не змогла відразу дійти до відділу поліції через проблеми зі здоров’ям.

Нагадаємо, в Сумській області керівник одного з банківських відділень підробляв підписи клієнтів і оформляв на них кредити. В цілому чоловік збагатився на 220 тис. грн.