Озброєні невідомі вигнали представників компанії-управителя з 33 поверху БЦ "Гулівер", - Нацагентство з повернення активів. ДОКУМЕНТ

Цензор.НЕТ 2
Озброєні невідомі вигнали представників компанії-управителя з 33 поверху БЦ

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Громадську раду при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), про це повідомили представники "Навігатора".

"Чепіжко Оксана, даючи розпорядження особам, які прибули разом з нею (в кількості 50 осіб), вигукує, що "живими або мертвими, але винести їх з приміщення, негайно", вказуючи при цьому на співробітників Товариства і представників охоронної фірми", - йдеться в повідомленні.

Станом на 14.30 поліція на виклик не прибула.

Озброєні невідомі вигнали представників компанії-управителя з 33 поверху БЦ Гулівер, - Нацагентство з повернення активів 01

Як повідомлялося, вранці, 8 лютого, Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) взяло під своє управління приміщення в київському ТЦ "Гулівер", які пов'язані зі структурами екс-глави Міністерства доходів і зборів Олександра Клименка.

Раніше постановою Печерського районного суду міста Києва від 28 вересня 2017 р кримінальній справі №757 / 53395/17-к Національному агентству передано 31, 32 і 33 поверхи торгово-офісного комплексу "GULLIVER", за адресою: м. Київ, площа Спортивна 1А, для здійснення заходів з управління. За результатами відбору керуючим було призначено БЦ "Навігатор".

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3050647