Для вирішення проблеми євроблях буде використовуватися молдавський досвід – Южаніна (Відео)

5 канал 4
Для вирішення проблеми євроблях буде використовуватися молдавський досвід – Южаніна (Відео)

Для вирішення проблеми автомобілів на європейській реєстрації буде використовуватися молдавський досвід. Про таке в ефірі "5 каналу" заявила голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

"Я сьогодні повідомила усім членам Комітету, що наступної середи (21 березня - ред.) після закінчення Комітету у нас відбудеться зустріч з активістами...вони мали зараз змогу ознайомитися з тим варіантом вирішення питання, які я їм запропонувала востаннє - я віддала на руки закон, який діє в Молдові і який надав можливість республіці Молдова вирішити цю проблему", - зазначила вона.

"Там ключові ставки такі: для того, щоби мати можливість сплатити митні платежі і розмитнити, треба сплатити акциз у розмірі 30% від діючої ставки акцизу. І потім наступають вся відповідальність і нові можливості для всіх правоохоронних органів, які будуть контролювати, і найголовніше - для митних органів, які будуть контролювати подальший ввіз таких автомобілів. Тобто вирішити питання з тією кількістю (євроблях - ред.), що є, але в подальшому - унеможливити таке використання Митного кодексу саме в таких цілях громадянами України", - уточнила Южаніна.

Повну версію розмови дивіться нижче у відео:

Як повідомляв 5.UA, голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна розповіла, за якої умови знизять мита на автомобілі з Європи.