Терористична ситуація в Україні покращилася

Сегодня
Терористична ситуація в Україні покращилася

15 листопада лондонський Інститут економіки та миру оприлюднив звіт про стан глобального тероризму в 2017 році (The Global Terrorism Index 2017). Україна опинилася на 17 місці в рейтингу країн, які страждають від тероризму.

За рівнем впливу тероризму Україна отримала 6,6 бали за 10-бальною шкалою. Роком раніше наша країна займала в цьому рейтингу 11 позицію у 7,1 балів. В цьому році Україна увійшла до групи країн з високим рівнем впливу тероризму разом з такими державами, як Сомалі, Індія, Туреччина, Лівія, Єгипет, Судан та інші.

im-479

Першу п'ятірку ж займають Ірак (10 балів), Афганістан (9,4), Нігерія (9), Сирія (8,6) і Пакистан (8,4). Ці країни відзначені як такі, де вплив тероризму на життя – найвищий. З країн ЄС найвищий вплив зафіксовано у Франції – 6 балів, 23-є місце.

"Україна є однією з десяти країн, в яких спостерігається досить значне поліпшення ситуації", – заявив представник Інституту економіки та миру Деніел Хіслоп.

Як зауважив Хіслоп, тероризм в Україні став менш інтенсивним, ніж два роки потому.

Нагадаємо, нещодавно Європейська комісія (ЄК) представила план заходів, спрямованих на захист жителів Євросоюзу від терористичних атак.

Також на даний момент у Великобританії спостерігається величезна кількість терактів і спроб їхнього здійснення.