Через Росію Туреччина може потрапити під санкції США - ЗМІ

Сегодня 1
Через Росію Туреччина може потрапити під санкції США - ЗМІ

Сенатор Сполучених Штатів Америки (США) Бен Кардін заявив, що покупка Туреччиною ракетної системи у Російської Федерації може порушувати санкції США. Про це повідомляє Politico.

"Недавня покупка Туреччиною передової російської системи протиповітряної оборони, можливо, порушила закон США, який зажадав би автоматичного введення санкцій щодо члена Північноатлантичного Альянсу (НАТО)", – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, лист, відправлений Мерилендський сенатором Беном Кардіном в адміністрацію президента США Дональда Трампа, попереджає, що покупка Анкарою московської системи протиповітряної оборони S-400 порушує санкції Конгресу проти РФ, підписані в минулому місяці.

"Це обов'язкові санкції і вони являють собою зобов'язання США утримувати РФ від нападу на США і їх союзників в майбутньому. Як союзник США, на жаль, Туреччина в цей критичний момент виявилася з Москвою", – йдеться в листі Кардін державному секретарю Рексу Тіллерсона і секретарю казначейства Стіву Мнучіну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Німеччина припинила поставки зброї до Туреччини

Раніше представник Пентагону Джефф Девіс розкритикував намір Туреччини закупити у Росії зенітно-ракетні комплекси С-400. "Ми хочемо, щоб наші партнери по НАТО, купуючи озброєння, одночасно робили інвестиції в наш Альянс", – заявив Девіс.