Увесь цей «цирк» довкола Саакашвілі відбувається для відволікання уваги, – Гацько

ZIK 2

Справу Саакашвілі влада використовує для того, аби підготувати грунт для другого президентського терміну.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політичній діяч Василь Гацько.

«Навколо плівок, поки що абсолютно неавтентичних, до яких я ставлюся серйозно, вибудовується ціла кампанія. Це кампанія з політичної боротьби за другий президентський термін і винищення опонентів. Я не є адвокатом Саакашвілі, він сам має відповідати за свої вчинки, зокрема, і за фінансування протестів. Якщо це правда і Курченко має стосунок до фінансування акцій під парламентом, то для мене це абсолютно неприпустимо і аморально. Я вважаю, що фінансування політичної діяльності є важливе», – вважає пан Гацько.

Водночас, на переконання політика, якщо це не так, то ми бачимо, що зараз ця історія активно використовується владою для того, аби підготувати грунт для другого президентського терміну.

«Це абсолютно неприпустимо. Розглядаючи ту ситуацію, яка відбулася з Саакашвілі вчора, ми або ми повинні визнати слабкість і неспроможність правоохоронних органів, або тут просто напрошується висновок, що весь цей цирк відбувається для того, аби відволікти увагу.

Від чого? Вчора вийшли заяви Держдепу США і ЄС. В обидвох заявах йдеться про те, що Генпрокурор і ГПУ підривали незалежність антикорупційних інституцій», – зазначив Василь Гацько.

Також гість програми звернув увагу на те, що Юрій Луценко у 2000 році був співголовою акції «Україна без Кучми», яка розпочалася кілька місяців після розоголосу довкола плівок Мельниченка.

«Де зараз я бачу Генерального прокурора? На заходах Пінчука, де він ручкається і привітно вітається з Кучмою. Тому у мене немає довіри до Юрія Луценка щодо того, щоб після оприлюднення плівок про Саакашвілі сказати, що це злочин. Я кілька разів переслухав плівки, але в них ознак злочину не побачив. Однак якщо вони правдиві, то це аморальний вчинок, він призведе до політичної відповідальності», – підсумував пан Гацько.