Після першого пострілу, Крим потонув би в крові, – Коваль

Канал 24
Після першого пострілу, Крим потонув би в крові, – Коваль

Про це заявив колишній в.о. міністра оборони Михайло Коваль під час допиту про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича, передає "Укрінформ".

Читайте також: Захоплені Росією кораблі в Криму: заступник Турчинова пояснив, чому Україна не забирає техніку

Він підтримує дії тодішнього керівництва країни на чолі з в.о. Президента України Олександра Турчинова, щодо реагування на ситуацію з окупацією Криму, які не допустили кровопролиття на півострові.

"І правильна оцінка, по-воєнному правильна була зроблена і Турчиновим. Тому що він оцінив обстановку, він дав нам команду спланувати, ми спланували і почали виводить сили і засоби до кордонів з Україною з метою відбиття агресії. Я вам 200 відсотків даю гарантій, що якби прозвучав перший постріл – Крим був би утоплений в крові", – заявив Коваль.

Нагадаємо, напередодні секретар РНБО Олександр Турчинов зізнався, що українська армія на початку 2014 року не мала достатніх сил, щоб відбити агресію Росії, проте йому доводилося стверджувати протилежне, що було неправдою.

Хто такий Михайло Коваль? Михайло Коваль із 25 березня 2014 року по 3 липня 2014 року був в.о. міністра оборони України. 3 липня 2014 року призначений на посаду заступника секретаря РНБО. 17 лютого 2015 року призначений на посаду першого заступника РНБО.