Еліна Світоліна: "На Australian Open не буду забивати голову божевільними думками"

Сегодня
Еліна Світоліна:

Четверта ракетка світу Еліна Світоліна розповіла про очікування перед першим в році турніром "Великого шолома" Australian Open.

"Почуваю себе добре. Здорово повернутися сюди. На жаль, погода в цей раз погана. Навіть не віриться, що ми зараз в Австралії, – заявила українська тенісистка. – Кожен турнір "Великого шолома" по-своєму унікальний, тому що багато чого залежить від того, які результати були на попередніх турнірах, наскільки ти впевнена в собі. у мене була відмінна тиждень в Брісбені. Так що, звичайно, я відчуваю зараз впевненість. Буду йти від гри до гри, зосереджуся на своєму тенісі і не буду забивати голову божевільними думками".

Відзначимо, що найкращим результатом Світоліной на Australian Open є вихід до третього кола в 2014, 2015 і 2017 роках.

Першим суперником української тенісистки стане переможець кваліфікації. Після жеребкування турніру Еліна Світоліна стала головною фавориткою на перемогу на Australian Open. У трійку фавориток також входять Сімона Халеп і Кароліна Плішкова.

Нагадаємо, що Світоліна почала сезон-2018 з перемоги на турнірі в Брісбені, після чого українка піднялася на четверте місце в рейтингу і очолила Чемпіонську гонку WTA.

Раніше свою думку про виступ першої ракетки України висловив експерт Всеволод Кевлич: "Світоліна досягає мети поступово, тому і цементується впевненість".