У США лось "збив" вертоліт: з'явилися фото

Сегодня 15
У США лось

Інцидент стався в американському штаті Юта, де вертоліт переслідував лося, однак піймання тварини закінчилася для нього трагедією і аварією для літального апарату, повідомляє телеканал KUTV.

Повідомляється, що екіпаж вертольота відстежував тварину і намагався її спіймати для програми управління ресурсів дикої природи і летів для цього дуже низько – всього в трьох метрах над землею. Однак в якийсь момент несучий гвинт зачепив лося і вертоліт впав.

Члени екіпажу отримали легкі ушкодження, а ось тварина розпрощалася з життям

"Було тільки 10 футів над землею, і було можливо посадити його (вертоліт) назад на землю... Ми ловимо сотні тварин щозими, і ніколи такого не відбувалося", – розповів представник управління Марк Хедлі.

Нагадаємо, нещодавно білоруські прикордонники розповіли про найбільш курйозні спроби перетнути кордон, і згадали про лося-порушника.

Як повідомлялося ще восени минулого року, в Москві лось втік від поліцейських і ледь не потонув у ставку. Рятувальники витягли зі ставка в районі Вихіно на сході Москви лося, що тонув там. Перед цим тварина кілька годин бродила вулицями і стала причиною затору.