У Дніпрі з'явився інноваційний світлофор

Сегодня 4
У Дніпрі з'явився інноваційний світлофор

У Дніпрі презентували інноваційний світлофор зі світлодіодним підсвічуванням стовпа. Новий об'єкт встановили на перехресті вулиць Січових Стрільців та Святослава Хороброго.

"Ми використовуємо обладнання з новими контролерами, новими опорами, термін служби яких може становити до 20 років. Крім цього, ми використовуємо хмарні сервери для постійного контролю працездатності світлофорів. І звичайно ж, це LED-елементи, термін служби яких становить від 5-8 років ", – говорить директор КП" Дніпродорсервіс "Євген Момсенко.

Також він розповів, що вартість такого світлофора стартує від 50 тисяч гривень, а в окремих випадках встановити подібне обладнання буде коштувати 1 мільйон гривень, так як в цю суму входить не тільки світлофорне табло, але і опори, фундаменти, контролери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Тим часом, в Україні збираються посилити покарання за порушення Правил дорожнього руху. З такою пропозицією на засіданні Кабміну виступив глава МВС Арсен Аваков. Згідно з опублікованою МВС статистикою, найпоширеніші причини ДТП – перевищення швидкості, водіння в стані алкогольного сп'яніння, недотримання дистанції, порушення правил маневрування та правил проїзду перехресть.