В Україні створять загальнодержавний онлайн-реєстр вакансій

Дзеркало Тижня 1
В Україні створять загальнодержавний онлайн-реєстр вакансій

Створення реєстру передбачено в Плані заходів на 2018 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності.

Кабінет міністрів України доручив Міністерству соціальної політики до жовтня створити загальнодержавний реєстр вакансій з онлайн-доступом і актуалізацією в режимі реального часу.

План заходів на 2018 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності передбачає: підтримку роботодавців у створенні нових робочих місць для безробітних громадян з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці; забезпечення індивідуального супроводу окремих категорій безробітних, в тому числі осіб з інвалідністю; організацію професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб старше 45 років.

Крім того, передбачено стимулювання зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні молоді на перше робоче місце та сприяння сторонам соціального діалогу у розробленні галузевих стандартів оплати праці.

Читайте також: Уряд України відкрив портал вакансій

Нагадаємо про те, що Кабінет міністрів затвердив план заходів на 2018 рік для забезпечення реалізації Стратегії подолання бідності, затвердженої урядом у березні 2016 року.

Як свідчать дані опитування КМІС, у 2017 році 12% українців вважають, що вони не мають достатньо грошей на їжу. "Це високий показник, але за всі роки існування України як незалежної держави він був менше тільки в 2008 році до початку фінансової кризи, в 2013 році і на початку 2014 року. У 2012 році рівень бідності теж був 12%, а в усі інші роки незалежності України рівень бідності був вище, ніж зараз", - зазначають соціологи.

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter