Гройсман: Починаємо реалізовувати проект Північної об'їзної дороги Львова. СХЕМА

Цензор.НЕТ 5

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише глава уряду на сторінці в Facebook.

"Нещодавно я згадував про міжнародний транспортний коридор # GoHighway, а також капітальний ремонт і реконструкцію різних ділянок доріг сполучення Західний кордон - Львів - Одеса - Миколаїв. Починаємо реалізовувати цей проект. Найближчим часом буде оголошено тендер на розробку проектної документації на будівництво однієї з його частин -Північної об'їзної автомобільної дороги Львова довжиною 24 км з 4 смугами для руху.

Будівництво доріг сприяє кращій логістиці, розвитку регіонів і підвищенню престижу України. Розбудовуючи дороги, ми в тому числі розбудовуємо українську економіку", - зазначив прем'єр-міністр.

Читайте також: "Укравтодор" готується до запуску будівництва першої концесійної дороги Київ - Біла Церква, - Новак

Як повідомляє Державне агентство автомобільних доріг України, вже погоджено технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва цієї дороги.

Північна об'їзна дорога м. Львів поєднає міжнародну трасу М-06/Е-40 та національну Н-17 Львів - Луцьк з міжнародними трасами М-09, М-10, М-11, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею.

На дорозі передбачено будівництво трьох естакад із залізобетонних конструкцій довжиною, відповідно, 191 м, 551 м та 332 м.

На перетині з дорогами міжнародного та національного значення передбачено будівництво дворівневих транспортних розв'язок. На перетині міжнародної дороги М-09 Львів - Рава-Руська планується повна розв'язка за типом "лист конюшини".

Читайте також: До кінця вересня на дорогах України з'являться 26 габаритно-вагових комплексів, - Гройсман

Гройсман: Починаємо реалізовувати проект Північної обїзної дороги Львова 01Гройсман: Починаємо реалізовувати проект Північної обїзної дороги Львова 02Гройсман: Починаємо реалізовувати проект Північної обїзної дороги Львова 03