Київське "Динамо" виграло свою групу в Лізі Європи

Гордон
Київське

Київське "Динамо" перемогою над сербським "Партизаном" (Белград) завершило груповий турнір Ліги Європи УЄФА. Про це повідомляють на сайті УЄФА.

Микола Морозюк відкрив рахунок забитим киянами м'ячам уже на 6-й хвилині гри. До перерви Жуніор Мораес ще двічі збільшував рахунок на користь "Динамо".

На останніх секундах першого тайму після призначеного пенальті у ворота українського клубу забив гравець "Партизана" Євтович.

У другому таймі "Динамо" забило ще один м'яч. Пенальті на 77-й хвилині гри реалізував Мораес, який оформив хет-трик.

Підсумковий рахунок – 4:1. Поєдинок проходив у Києві на стадіоні "Олімпійський".

У паралельному матчі "Янг Бойз" зі Швейцарії на своєму полі виграв у албанського "Скендербеу" з рахунком 2:1.

Перше місце у групі посіло "Динамо", у нього 13 очок. На другому місці з 8 очками розмістився "Партизан".

Обидві команди зіграють у весняній частині турніру, у плей-оф.