Ситник написав у Генпрокуратуру заяву на Холодницького

Гордон
Ситник написав у Генпрокуратуру заяву на Холодницького

Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник написав скаргу на рішення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького у кримінальному провадженні щодо Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК). Про це повідомляє ТСН із посиланням на документ, наявний у розпорядженні редакції.

Джерела в Генпрокуратурі повідомили ТСН, що Ситник звинувачує Холодницького в тому, що той за незрозумілих обставин змінив кваліфікацію кримінального провадження, зареєстрованого на підставі свідчень колишнього керівника департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Анни Соломатіної.

Заяву Ситника датовано 24 листопада.


15_.

Фото: tsn.ua

14 листопада Соломатіна заявила, що НАЗК фальсифікує результати перевірок електронних декларацій. За словами чиновниці, їй та двом її колегам пропонували, щоб рішення агентства спочатку розглядали в Адміністрації Президента України.

У НАЗК заявили, що Соломатіна – вже колишня співробітниця відомства і поширює недостовірну інформацію.

15 листопада Соломатіна розповіла, що "куратором НАЗК" є перший заступник керівника Головного департаменту стратегічного планування та оперативного забезпечення АП Олексій Горащенков. Він нібито давав вказівки працівникам агентства через додаток WhatsApp.

Горащенков спростував заяви Соломатіної.

У НАБУ почали досудове розслідування за фактом можливого вчинення посадовими особами НАЗК дій щодо одержання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах. 17 листопада справу передали Службі безпеки України.