Червона нитка на зап'ясті від заздрості і пристріту - навіщо і як її носять

Сегодня
Червона нитка на зап'ясті від заздрості і пристріту - навіщо і як її носять

Червона нитка на зап'ясті – це потужний захисний амулет, один з найдавніших у світі. Як носити і як зав'язувати на зап'ясті червону нитку, пише журнал "Ліза".

Напевно, ви не раз зустрічали людей з подібною прикрасою і задавалися питанням – для чого люди носять червону нитку на зап'ясті. Спробуємо розібратися: це модний аксесуар або все-таки потужний оберіг.

Що означає червона нитка на руці

За віруваннями каббалістів, червона нитка - метод захисту від негативної енергії, яка може обернутися пристрітом. Шкода такого роду може плачевно вплинути на долю людини і затьмарити райдужні перспективи в майбутньому: зустріч другої половинки, богатирське здоров'я, кар'єрний ріст.

Крім основної функції вважається, що червона нитка сприяє здійсненню бажань. Все, що потрібно зробити для його виконання, в процесі зав'язування вузлів загадати найзаповітніше.

На якій руці носити червону нитку

Дотримуючись ідеології каббалістів, негативна енергетика може проникнути в ауру або тіло людини через ліву руку. Носіння червоної нитки на лівій руці допомагає відлякувати: все зло негативні потоки енергії пристріту, які вам надсилаються надприродними істотами або людьми. Оберіг стає сильним енергетичним кільцем захисту від усіх негараздів і допомагає досягти успіху. Для послідовників Каббали цей звичай означає дуже багато, вони носять на зап'ясті лише ниточки, привезені зі священних місць.

Як правильно зав'язувати червону нитку

Існує три простих правила, яких потрібно дотримуватися:

  • Талісман має надягати близька тобі людина (чоловік, сестра, мама або подруга).
  • Якщо оберіг виявився занадто довгим – зріжте залишки, але, не викидайте їх – помістіть в невеликий пакетик і визначте в затишне місце.
  • Пов'язувати нитку необхідно на сім вузлів, в процесі ритуалу людина повинна читати молитву.

Нагадаємо, раніше ми писали, чому не варто носити на руці червону нитку. Також ми повідомляли, хто з українських зірок носить червону нитку на зап'ясті