Суд не зміг вчасно розпочати засідання щодо арешту мера Одеси Труханова

ТСН
Суд не зміг вчасно розпочати засідання щодо арешту мера Одеси Труханова

Розгляд запобіжного заходу затримується мінімум на півтори години.

О 19:00 годині в Солом’янському суді столиці мало розпочатися засідання з обрання запобіжного заходу мерові Одеси Геннадію Труханову. Однак вчасно це не відбулося, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За даними журналістів, воно почнеться не раніше, як за півтори години. Наразі ні Труханова, ні інших підозрюваних у залі суду немає – їх ще не привезли. Судді кажуть, що справи деяких іще взагалі не потрапили на розгляд. Наразі відомо, що обвинувачення вимагає арештів, а розміри застави визначені в 50 млн гривень для організатора схеми, 30 млн гривень для його заступника і по 10 млн гривень для інших фігурантів.

Читайте також: Меру Одеси Труханову висунуто обвинувачення в корупції – джерела

Як заявив антикорупційний прокурор Назар Холодницький, ідеться про фігурантів скандалу із купівлею за в 15 разів завищеною ціною адміністративної будівлі колишнього заводу для потреб мерії. Підозри в цьому висунуті причетним посадовцям, підприємцям і оцінювачу майна. Сам Труханов був затриманий у "Борисполі" після прильоту з Польщі, а в соцмережах пояснив, що спеціально перервав закордонне відрядження у Чехії, бо має намір довести свою невинуватість. Його заступник Павло Вугельман прилетів із Тель-Авіва і також був затриманий в аеропорту.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

ВідеоФігурантів справи Труханова доправляють до суду

Затриманим мають обрати запобіжні заходи. Зокрема, до Солом'янського суду на автозаку привезли Петра Загодіренка, який фігурує у справі щодо купівля приміщення заводу "Краян" за завищеними цінами.

Фігурантів справи Труханова доправляють до суду