Голова фракції БПП пояснив, чому суд відпустив Труханова на поруки (Відео)

5 канал 1

Якби докази у справі проти Труханова були "залізобетонні", його б не змогли відпустити на поруки. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов.

"Суддя завжди ухвалює рішення на базі тих доказів, які йому були надані. Якщо ці докази є, як кажуть, "залізобетонними", то жодним чином людину не відпускають. Тому ще ми маємо досить ретельно попрацювати і подивитися, а які ж докази були у судді, що він отримав можливість таких дій", - сказав він.

Голова фракції БПП також наголосив, що взяття на поруки міського голови Одеси – це особиста позиція депутата від "Блоку Петра Порошенка" Дмитра Голубова.

Повну версію розмови дивіться у відео нижче:

Нагадаємо, 15 лютого суд обрав запобіжний захід міському голові Одеси Труханову. Його відпустили на поруки депутата від БПП, хоча прокурори САП вимагали арешту на два місяці з альтернативою застави у 50 млн гривень.

Геннадія Труханова та ще вісім осіб міськради Одеси підозрюють у розкраданні державного майна, що пов'язане з купівлею території заводу "Краян". Нині завод не функціонує, тож приміщення мала отримати міська рада. Чиновники купили його за завищеною ціною у 185 мільйонів гривень, наполягають у САП.