Голова фракції БПП пояснив, чому суд відпустив Труханова на поруки (Відео)

5 канал 1
Голова фракції БПП пояснив, чому суд відпустив Труханова на поруки (Відео)

Якби докази у справі проти Труханова були "залізобетонні", його б не змогли відпустити на поруки. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив голова фракції Блок Петра Порошенка Артур Герасимов.

"Суддя завжди ухвалює рішення на базі тих доказів, які йому надали. Якщо ці докази є, як кажуть, "залізобетонними", то в жодному разі людину не відпускають. Тому ми ще маємо досить ретельно попрацювати і подивитися, а які саме докази були в судді, що він отримав можливість таких дій", – сказав він.

При цьому Герасимов наголосив: справа щодо міського голови Одеси ще не закрита. Якщо провину доведуть, винних покарають.

Голова фракції БПП також зауважив, що взяття на поруки Труханова – це особиста позиція депутата від Блоку Петра Порошенка Дмитра Голубова.

Повну версію розмови дивіться у відео нижче:

Нагадаємо, 15 лютого суд обрав запобіжний захід міському голові Одеси Труханову. Його відпустили на поруки депутата від БПП, хоча прокурори САП вимагали арешту на два місяці з альтернативою застави у 50 млн гривень.

Геннадія Труханова та ще вісім осіб міськради Одеси підозрюють у розкраданні державного майна, що пов'язане з купівлею території заводу "Краян". Нині завод не функціонує, тож приміщення мала отримати міська рада. Чиновники купили його за завищеною ціною у 185 мільйонів гривень, наполягають у САП.