Жінки в Саудівській Аравії вперше змогли відвідати футбольний матч: як це було – ФОТО

5 канал 1
Жінки в Саудівській Аравії вперше змогли відвідати футбольний матч. Від початку 2018-го влада дозволила вболівальницям спостерігати за грою улюблених команд. Щоправда, в спеціально відведених секторах стадіонів.
Чоловіки, діти та жінки поспішають на стадіон імені короля Абдулли у місті Джидда. Вболівальницям уперше за тривалий час дозволили прийти на футбольний матч. І це справжній прорив для Саудівської Аравії. Досі жінкам було заборонено відвідувати спортивні арени. На полі зійшлися 2 популярниі команди "Аль-Ахлі" і "Аль-Батен". Саудитки спостерігають за матчем у спеціально відведених – "сімейних" секторах. Цього разу вони змогли прийти на футбольну арену як у супроводі чоловіків, так і поодинці.
Донедавна офіційна релігія Саудівської Аравії, - іслам, накладала на жінок суворі обмеження. Їм заборонялося відвідувати спортивні заходи і водити автомобілі. Тепер влада оголосила курс на помірний іслам. Організатор усіх колосальних змін - 32-річний спадкоємець престолу - принц Мухаммед бен Сальман Аль Сауд. Зараз у країні лише на 3 стадіонах є спеціальні сімейні сектори, звідки жінки зможуть спостерігати за грою. Але вже в найближчі місяці влада планує виправити ситуацію і забезпечити для жінок вхід на всі великі спортивні майданчики.