Голова Верховної Ради підписав закон про пенсії для родин загиблих учасників Революції гідності

ВГОЛОС 1

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон (№7429), який надає право достроково виходити на пенсію родичам загиблих учасників Революції гідності.

Про це повідомляє Інтрефакс

«Щойно підписав законопроект №7429 щодо призначення дострокової пенсії членам сімей громадян, які загинули під час Революції гідності, та направив його на підпис президенту України», - написав він на своїй сторінці у Twitter у четвер.

Як повідомлялося, 8 лютого за прийняття за основу і в цілому закону про внесення змін до ст. 115 закону про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування проголосували 248 народних депутатів на пленарному засіданні.

Згідно з внесеними змінами до закону, дружини (чоловіки), якщо повторно не одружилися, діти з інвалідністю і батьки загиблих внаслідок подій під час Революції гідності отримали право на призначення дострокової пенсії за віком. Чоловіки можуть розраховувати на таку пенсію після досягнення 55 років, жінки - 50 років і за наявності страхового стажу не менше ніж 25 років у чоловіків та не менше ніж 20 років у жінок.