Авіакомпанія Ryanair скасувала 82 рейси через "плутанину з відпустками пілотів

5 канал 1
Авіакомпанія Ryanair скасувала 82 рейси через

Авіакомпанія Ryanair скасувала сьогодні, 17 вересня, 82 рейси, оскільки "наплутала" з відпустками пілотів. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Російську службу Бі-бі-сі.

Ryanair оголосила, що скасовуватиме по 40–50 рейсів щодня в найближчі шість тижнів.

За словами начальник відділу маркетингу Кенні Джейкобса, усі пасажири, які забронювали рейси до 20 вересня, повідомлені про це електронною поштою.

Це пов'язано з тим, що у співробітників Ryanair накопичилося багато відпускних днів, і багато з них забронювали свої відпустки ближче до кінця року.

Окрім цього, відомо, що Ryanair змінює свій відпускний рік, який тепер буде рахуватися з січня по грудень, а не з квітня по березень, як було до цього часу.

За словами представників авіакомпанії, через ці зміни керівництву довелося відпустити пілотів в невикористану відпустку у вересні та жовтні.

Скасування рейсів охопить до 285 тис. пасажирів, яким запропонують або квиток на інший рейс, або повернення грошей.

У компанії також зазначили, що буде скасовано менше ніж 2% всіх рейсів Ryanair, що дасть змогу на 90% виконати зобов'язання щодо пунктуальності. Однак багато людей, які купили раніше квитки на рейси Ryanair, скаржаться, що їм пропонують квитки замість скасованих рейсів на інші дні або тоді, коли їхня відпустка вже закінчиться.